MENU

Uredništvo

This post is also available in: enEnglish (Angleščina) slSlovenščina

Glavni urednik

Gašper Tonin gasper.tonin@medrazgl.si

Odgovorni urednik

Gaja Markovič gaja.markovic@medrazgl.si

Tehnični uredniki

Anamarija Hribar anamarija.hribar@medrazgl.si
Filip Korošec filip.korosec@medrazgl.si
Jurij Martinčič jurij.martincic@medrazgl.si
Hana Rakuša hana.rakusa@medrazgl.si

Uredniški odbor

Manca Bregar manca.bregar@medrazgl.si
Pina Držan pina.drzan@medrazgl.si
Lucia Jankovski lucia.jankovski@medrazgl.si
Tamara Jarm tamara.jarm@medrazgl.si
Julija Kalcher julija.kalcher@medrazgl.si
Lucija Kobal lucija.kobal@medrazgl.si
Nina Kobal nina.kobal@medrazgl.si
Katja Kores katja.kores@medrazgl.si
Tilen Kristanc tilen.kristanc@medrazgl.si
Naneta Legan Kokol naneta.legan@medrazgl.si
Maja Osojnik maja.osojnik@medrazgl.si
Zala Roš zala.ros@medrazgl.si
Jera Aideen Schiffrer aideen.schiffrer@medrazgl.si
Živa Šubic ziva.subic@medrazgl.si
Uroš Tršan uros.trsan@medrazgl.si
David Vidmar david.vidmar@medrazgl.si
Ines Žabkar ines.zabkar@medrazgl.si
Larisa Žerovnik larisa.zerovnik@medrazgl.si

Medicinski razgledi skozi čas

Namen in delovanje Medicinskih razgledov
Seznam vseh bivših urednikov


Bi rad postal član Medicinskih razgledov?

Če te zanima delo v uredništvu Medicinskih razgledov, spremljaj novice in se prijavi na razpis za nove člane!

© 2022 Društvo Medicinski razgledi | Na vrh strani / To top ↑