MENU

Uredništvo

This post is also available in: enEnglish (Angleščina) slSlovenščina

Glavna urednica

Tilen Kristanc tilen.kristanc@medrazgl.si

Odgovorni urednik

Anžej Hladnik anzej.hladnik@medrazgl.si

Tehnični uredniki

Maša Majcen masa.majcen@medrazgl.si
Jurij Martinčič jurij.martincic@medrazgl.si
Anita Meglič anita.meglic@medrazgl.si
Samo Roškar samo.roskar@medrazgl.si
Gašper Tonin gasper.tonin@medrazgl.si

Uredniški odbor

Nina Anžič nina.anzic@medrazgl.si
Nina Kobal nina.kobal@medrazgl.si
Vanesa Koračin vanesa.koracin@medrazgl.si
Katja Kores katja.kores@medrazgl.si
Ana Karin Kozjek anakarin.kozjek@medrazgl.si
Irena Krapež irena.krapez@medrazgl.si
Sara Kukman sara.kukman@medrazgl.si
Anita Meglič anita.meglic@medrazgl.si
Andraž Nendl andraz.nendl@medrazgl.si
Jure Puc  jure.puc@medrazgl.si
Lana Vodnik lana.vodnik@medrazgl.si
Nika Vrabič nika.vrabic@medrazgl.si

Medicinski razgledi skozi čas

Namen in delovanje Medicinskih razgledov
Seznam vseh bivših urednikov


Bi rad postal član Medicinskih razgledov?

Če te zanima delo v uredništvu Medicinskih razgledov, spremljaj novice in se prijavi na razpis za nove člane!

© 2019 Društvo Medicinski razgledi | Na vrh strani / To top ↑