MENU

Uredništvo

This post is also available in: enEnglish (Angleščina) slSlovenščina

Glavni urednik

Tilen Kristanc tilen.kristanc@medrazgl.si

Odgovorni urednik

Gašper Tonin gasper.tonin@medrazgl.si

Tehnični uredniki

Anžej Hladnik anzej.hladnik@medrazgl.si
Anamarija Hribar anamarija.hribar@medrazgl.si
Jurij Martinčič jurij.martincic@medrazgl.si
Anita Meglič anita.meglic@medrazgl.si

Uredniški odbor

Lucija Kobal lucija.kobal@medrazgl.si
Nina Kobal nina.kobal@medrazgl.si
Katja Kores katja.kores@medrazgl.si
Filip Korošec filip.korosec@medrazgl.si
Ana Karin Kozjek anakarin.kozjek@medrazgl.si
Naneta Legan Kokol naneta.legan@medrazgl.si
Gaja Markovič gaja.markovic@medrazgl.si
Zala Roš zala.ros@medrazgl.si
Uroš Tršan uros.trsan@medrazgl.si
Ines Žabkar ines.zabkar@medrazgl.si
Nika Žagar nika.zagar@medrazgl.si
Sandra Žunič sandra.zunic@medrazgl.si

Medicinski razgledi skozi čas

Namen in delovanje Medicinskih razgledov
Seznam vseh bivših urednikov


Bi rad postal član Medicinskih razgledov?

Če te zanima delo v uredništvu Medicinskih razgledov, spremljaj novice in se prijavi na razpis za nove člane!

© 2020 Društvo Medicinski razgledi | Na vrh strani / To top ↑